Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

HO´OPONOPONO

HO´OPONOPONO je starodávné havajské učení, zjednodušeně znamená "narovnání" či "náprava chyby".

Problémy jsou jen opakováním vzpomínek z minulosti, které se objevují proto, abychom se na ně mohli znovu podívat očima LÁSKY a mohli jednat na základě inspirace. Vzpomínky jsou opakováním starých programů, kdežto inspirace je vzkaz od Božství.

Když používáme ho´oponopono, Božství vezme bolestivou myšlenku a neutralizuje ji nebo očistí. Nečistíme však určitého člověka, místo ani věc. Neutralizujeme energii, kterou spojujeme s konkrétní osobou, místem nebo věcí.

Formulka: Omlouvám se. Prosím odpusť mi. Děkuji Ti. Miluji Tě.

Modlitba: Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě... Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech a skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoli zlého od počátku stvoření až do dneška, prosíme Tě o odpuštění... Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté světlo... A tak se staň.


 

Děkujeme za zájem o návod, jak provádět techniku Nalezení vlastního Já pomocí ho’oponopono:

Jak uzdravit sám sebe (nebo kohokoliv jiného)
a objevit zdraví, bohatství a štěstí.

Zde jsou dva osvědčené způsoby, jak uzdravit sám sebe (nebo kohokoliv jiného) od čehokoliv pomocí metody ho'oponopono. Pamatujte si, že to, co vidíte u druhých, je také ve vás samotných, takže veškeré uzdravování je léčením sebe sama. Nikdo jiný tyto procesy nemůže uskutečnit, jenom vy. Celý svět je doslova ve vašich rukou.

Za prvé:

je tady Morrnahnina modlitba (tvůrkyně tohoto nového procesu), o které se říká, že pomohla vyléčit stovky, ne-li tisíce lidí. Je jednoduchá, ale mocná:

Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě. Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech a skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoli zlého od počátku stvoření až do dneška, prosíme Tě o odpuštění. Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté světlo. A tak se staň."

Za druhé:

způsob jakým Dr. Hew Len rád léčí je, že nejdříve říká Omlouvám se a Prosím, odpusť mi.Toto říkáte, abyste uznali, že se něco – aniž byste věděli co – dostalo do vašeho těla nebo mysli. Nemáte ponětí, jak se to tam dostalo a ani to nemusíte vědět.

Pokud máte nadváhu, prostě jste chytili program, který Vám ji způsobuje. Tím, že říkáte Omlouvám se“, říkáte Božství, že vnitřně odpouštíte komukoliv a čemukoli za to, kdo nebo co vám to přineslo. Nežádáte Božství, aby vám odpustilo, žádáte Božství, aby vám pomohlo odpustit sobě samým.

Pak opakujete Miluji tě“ a Děkuji ti“.

Slova miluji tě rozproudí zablokovanou energii. Znovu se napojíte na Božství. Vzhledem k tomu, že nulový stav je naprosto čistá láska, a je to svět bez hranic, začínáte se dostávat do tohoto stavu tím, že vyjadřujete lásku. Když po tomto výroku vyslovíte děkuji ti“, vyjadřujete vděčnost. Vyjadřujete víru, že problém bude vyřešen pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

Co se bude dít dál, závisí na Božství. Můžete cítit inspiraci k nějaké činnosti. Ať už to je cokoliv, udělejte ji. Pokud si nejste jisti, zdali byste onu činnost měli vykonat, použijte stejnou metodu léčení na vaši nejistotu. Když se očistíte, budete vědět, co máte dělat.

Výše uvedené je zjednodušená verze modernizovaných hlavních metod léčení pomocí ho'oponopono. Chcete-li lépe porozumět procesu nalezení vlastního Já pomocí ho'oponopono, zaregistrujte se na seminář. Viz www.hooponopono.org.* Chcete-li pochopit, co Dr. Hew Len a Dr. Vitale dělají společně, navštivte www.zerolimits.info*.

Tyto údaje sdílejte, prosím, se svými přáteli.

Děkujeme vám. Milujeme vás.

Dr. Joe Vitale a Dr. Hew Len

Autoři knihy Svět bez hranic

* (Stránky jsou v angličtině, ale pomocí počítačového překladače http://www.google.cz/language_tools?hl=cs můžete získat orientační představu.)

TOPlist